Nederlands grootste hotelketen met meer dan 100 hotels.
Voor Fletcher Hotels hebben we een werken-bij website opgezet met een custom design. Daarnaast maakt Fletcher Hotels gebruik van ons eigen ATS systeem binnen Serena. Daarmee heeft elke hotelmanager (ruim 100) toegang tot zijn of haar vacatures en kan de hotelmanager zijn eigen kandidaten beheren in het ATS, zonder kandidaten en vacatures van de overige hotels te zien. Het hoofdkantoor houdt met een overkoepelend account alles in de gaten zodat het hele sollicitatieproces vlekkeloos verloopt.
Fletcher Hotels werkt al jaren samen met Getnoticed voor onze werken-bij website en online recruitment marketing. Ik ken de dames en heren als een prettige club ongedwongen online recruitment specialisten die actief meedenken- en werken aan onze wervingsvraag. Gewoon een goed bedrijf.
Lees testimonialDe uiteindelijke doelstelling van de vacaturebank is dat deze makkelijker te gebruiken is voor de sollicitant. Vacatures moeten sneller gevonden kunnen worden en beter gefilterd kunnen worden. Daarnaast moeten de vacatures per hotel makkelijk gecommuniceerd kunnen worden. HRM en hotelmanagers moeten de vacatures beter kunnen beheren en eenvoudiger aan kunnen maken. Over het algemeen moet het hele proces beter gestroomlijnd worden.
Bezoekers gemiddeld per jaar.
Pagina's op de website (inclusief vacatures).
Van de bezoekers maakt gebruik van de zoekfunctie.
Conversiepercentage op terugkerende bezoekers.